ANA SAYFA DAİRELERİMİZ FOTOĞRAFLAR 360° SANAL TUR ULAŞIM İLETİŞİM
Dairelerimiz
 
ERBEY SOSYAL HİZMETLER
Dairelerimizde, sosyal hizmet ihtiyaçları da düşünülmüş ve bu yönde çalışmalar yapılmıştır.
Binanın genel ve bahçe temizliği işletme çalışanlarımız tarafından yapılırmaktadır. Öğrencilerimizin giyimlerini yıkamaları amacıyla, 2 adet çamaşır makınası ücretsiz hizmet vermektedir. oda temizlikleri için her daire’ye bir elektrik süpürgesi de hizmete sunulmuştur. Yıkanan çamaşırların ütülenmesi için her daire’ye bir ütü ve masası tahsis edilmiştir. Sınırsız ve kablosuz internet erişim hizmetimiz vardır.
Açık havada oturabilecekleri ve sohbet edebilecekleri arka bahçe kamelyası mevcut olup daire ve bina içerisindeki her tür aksaklığa anında müdahale edebilecek bina görevlisi mevcuttur.

MUTFAĞIMIZ
Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri de beslenmedir. Bu durumu iyi bilen Erbey APT. yönetimimiz, her daireye bir mutfak tahsis etmiştir. Mutfaklarda buzdolabı, set üstü elektrikli davlumbaz, dörtlü ocak, mutfak masası ve televizyon bulunmaktadır.
Uydu bağlantılı tüm yerli kanallar seyredilmektedir.

EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ
Dairelerimizde kişi sayısı kalacak öğrencilerin isteklerine bağlı olup, tüm mobilyalar 2010 yılında satın alınmış ve ilk kez 2010-2011 öğretim yılında misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.
Her dairemizde vestiyer, mutfak dolabı, koltuk (3’ lü), TV, buzdolabı, ocak, elektrikli davlumbaz, mutfak masası, banyo – wc (banyo dolabı, duşkabin, klozet, havlupan), laminat parke ve kişi sayısına göre yatak (tekli ve bazalı), çalışma masası, sandalye, elbise dolabı bulunmaktadır. Uydu anten ile tüm yerli kanallar seyredilmektedir. Dairelerimizde sınırsız kablosuz internet bulunmaktadır.

SICAK VE RAHAT
Her dairelerimizde bir balkon, bir mutfak, banyo - WC ve sosyal kullanım alanı ile 2 adet oda misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.. Isınma sistemi merkezi olduğundan ısınma giderleri tamamı ile apart’ımıza aittir.
Misafirlerimiz ev rahatlığı ve huzuru ile yaşayacaklardır.
Bu Sayfayı Paylaş:
erbey@erbeyapart.com • www.erbeykizapart.com