ANA SAYFA DAİRELERİMİZ FOTOĞRAFLAR 360° SANAL TUR ULAŞIM İLETİŞİM
Ana Sayfa
 
GÜVEN, HUZUR VE KONFOR
Güven, Huzur ve Konforu ön planda tutan bir vizyon benimsemiştir. Binamız, Üniversiteye 10 dk. mesafede olup Nevşehir’in en güvenilir yeri konumundadır. Misafirlerimizin (Öğrencilerin) huzur içerisinde barınabilmeleri için her türlü konfor düşünülmüştür.
Binamız 24 saat güvenlik görevlileri ve kameralar ile izlenmektedir.

ERBEY SAKİNİ OLMAK İÇİN
Dairelerimiz de “ilk gelen ilk seçer” yöntemi uygulanmaktadır. Buna göre öncelikle rezervasyon yaptıran öğrencilerimiz istedikleri odaya kayıt yaptırabilmektedirler.
Odaların kişi sayısına göre fiyatlarımız değişmektedir, ücretlerimiz için lütfen e-mail (erbey@erbeyapart.com) veya telefon (0 384 212 16 50 – (0 542 350 3949) ile irtibata geçiniz.

ERBEY SANAL TUR
Erbey APT.’de misafirimiz olmadan önce;
Erbey APT.’de ki odanızı sanal tur ile ziyaret edin. Erbey APT.’nin daire fotoğraflarını inceleyin.

ERBEY SOSYAL HİZMETLER
Dairelerimizde, sosyal hizmet ihtiyaçları da düşünülmüş ve bu yönde çalışmalar yapılmıştır.
Binanın genel ve bahçe temizliği işletme çalışanlarımız tarafından yapılırmaktadır. Öğrencilerimizin giyimlerini yıkamaları amacıyla, 2 adet çamaşır makınası ücretsiz hizmet vermektedir. oda temizlikleri için her daire’ye bir elektrik süpürgesi de hizmete sunulmuştur. Yıkanan çamaşırların ütülenmesi için her daire’ye bir ütü ve masası tahsis edilmiştir. Sınırsız ve kablosuz internet erişim hizmetimiz vardır.
Açık havada oturabilecekleri ve sohbet edebilecekleri arka bahçe kamelyası mevcut olup daire ve bina içerisindeki her tür aksaklığa anında müdahale edebilecek bina görevlisi mevcuttur.

MUTFAĞIMIZ
Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri de beslenmedir. Bu durumu iyi bilen Erbey APT. yönetimimiz, her daireye bir mutfak tahsis etmiştir. Mutfaklarda buzdolabı, set üstü elektrikli davlumbaz, dörtlü ocak, mutfak masası ve televizyon bulunmaktadır. Uydu bağlantılı tüm yerli kanallar seyredilmektedir.

EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ
Dairelerimizde kişi sayısı kalacak öğrencilerin isteklerine bağlı olup, tüm mobilyalar 2010 yılında satın alınmış ve ilk kez 2010-2011 öğretim yılında misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.
Her dairemizde vestiyer, mutfak dolabı, koltuk (3’ lü), TV, buzdolabı, ocak, elektrikli davlumbaz, mutfak masası, banyo – wc (banyo dolabı, duşkabin, klozet, havlupan), laminat parke ve kişi sayısına göre yatak (tekli ve bazalı), çalışma masası, sandalye, elbise dolabı bulunmaktadır. Uydu anten ile tüm yerli kanallar seyredilmektedir. Dairelerimizde sınırsız kablosuz internet bulunmaktadır.

SICAK VE RAHAT
Her dairelerimizde bir balkon, bir mutfak, banyo - WC ve sosyal kullanım alanı ile 2 adet oda misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır.. Isınma sistemi merkezi olduğundan ısınma giderleri tamamı ile apart’ımıza aittir.
Misafirlerimiz ev rahatlığı ve huzuru ile yaşayacaklardır.

YÖNETİM
Yönetim anlayışımız,
Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, standardın sürekliliğini sağlamak öğrencilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak, kurumumuzun saygınlığını ve güvenirliliğini artırmaktır. Verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almaktır. Memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak, hizmet sunumları yaparken, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinlikler, öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdandır.

Kalite politikamız,
-Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyerek, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek.
-Öğrenci veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. Apartın saygınlığını ve güvenirliliğini artırmak.
-Verilen hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini güvence altına almak.
-Başarıya odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede apart hizmeti vermektir.
Bu Sayfayı Paylaş:
erbey@erbeyapart.com • www.erbeykizapart.com