ANA SAYFA DAİRELERİMİZ FOTOĞRAFLAR 360° SANAL TUR ULAŞIM İLETİŞİM
Dairelerimiz
 

Dairelerimizde kişi sayısı kalacak öğrencilerin isteklerine bağlı olup, tüm mobilyalar 2021 yılında satın alınmış ve ilk kez 2021-2022 öğretim yılında misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur.

 

 

Her dairemizde vestiyer, mutfak dolabı, koltuk (2’ lİ), TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, doğalgazlı ocak, elektrikli davlumbaz, mutfak masası, banyo – wc (banyo dolabı, duşkabin, klozet, havlupan), halı, laminat parke ve kişi sayısına göre yatak (tekli ve bazalı), çalışma masası, sandalye, elbise dolabı bulunmaktadır. Uydu anten ile tüm yerli kanallar seyredilmektedir. Dairelerimizde sınırsız kablosuz internet bulunmaktadır.

 

 

Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri de beslenmedir. Bu durumu iyi bilen Erbey APT. yönetimimiz, her daireye bir mutfak tahsis etmiştir. Mutfaklarda buzdolabı, set üstü elektrikli davlumbaz, doğalgazlı dörtlü ocak mutfak masası ve televizyon bulunmaktadır. Uydu bağlantılı tüm yerli kanallar seyredilmektedir.

 

 

Her dairelerimizde bir balkon, bir mutfak, banyo - WC ve sosyal kullanım alanı ile 2 adet oda misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan sıcak su 24 saat hizmet vermektedir. Isınma sistemi kombili olduğundan ısınma tamamı ile öğrencilerimizin istek ve arzularına bırakılmıştır.

 

 

Misafirlerimiz apart tarzı ile değil, sütüdio daire rahatlığı ile misafirlerini kabul edebilecekleri bir ortamda, ev rahatlığı ve huzuru ile yaşayacaklardır.

Bu Sayfayı Paylaş:
erbey@erbeyapart.com • www.erbeyapart.com