ANA SAYFA DAİRELERİMİZ FOTOĞRAFLAR 360° SANAL TUR ULAŞIM İLETİŞİM
Ana Sayfa
 


 

GÜVEN, HUZUR VE KONFOR Güven, Huzur ve Konforu ön planda tutan bir vizyon benimsemiştir. Binamız, Üniversiteye 10 dk. mesafede olup Nevşehir’in en güvenilir yeri konumundadır. Misafirlerimizin (Öğrencilerin) huzur içerisinde barınabilmeleri için her türlü konfor düşünülmüştür. Binamız 24 saat güvenlik görevlileri ve kameralar ile izlenmektedir.

 

ERBEY SAKİNİ OLMAK İÇİN Dairelerimiz de “ilk gelen ilk seçer” yöntemi uygulanmaktadır. Buna göre öncelikle rezervasyon yaptıran öğrencilerimiz istedikleri odaya kayıt yaptırabilmektedirler. Odaların kişi sayısına göre fiyatlarımız değişmektedir, ücretlerimiz için lütfen telefon (0 384 212 16 50 – (0 542 350 3949) ile irtibata geçiniz.

 

 

 

ERBEY SOSYAL HİZMETLER Dairelerimizde, sosyal hizmet ihtiyaçları da düşünülmüş ve bu yönde çalışmalar yapılmıştır. Öğrencilerimizin giyimlerini yıkamaları amacıyla, her daireye bir tam otomatik çamaşır makinesi ayrılmıştır. Binanın genel ve bahçe temizliği işletme çalışanlarımız tarafından yapılırken, oda temizlikleri için her daire’ye bir elektrik süpürgesi de hizmete sunulmuştur. Yıkanan çamaşırların ütülenmesi için her daire’ye bir ütü ve masası tahsis edilmiştir. Sınırsız ve kablosuz internet erişim hizmetimiz vardır. Açık havada oturabilecekleri ve sohbet edebilecekleri arka bahçe kamelyası mevcut olup daire ve bina içerisindeki her tür aksaklığa anında müdahale edebilecek bina görevlisi mevcuttur.

 

MUTFAĞIMIZ Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri de beslenmedir. Bu durumu iyi bilen Erbey APT. yönetimimiz, her daireye bir mutfak tahsis etmiştir. Mutfaklarda buzdolabı, set üstü elektrikli davlumbaz, doğalgazlı dörtlü ocak mutfak masası ve televizyon bulunmaktadır. Uydu bağlantılı tüm yerli kanallar seyredilmektedir.

 

 

EVİNİZDE HİSSEDECEKSİNİZ Dairelerimizde kişi sayısı kalacak öğrencilerin isteklerine bağlı olup, tüm mobilyalar 2021 yılında satın alınmış ve ilk kez 2021-2022 öğretim yılında misafirlerimizin kullanımına sunulmuştur. Vestiyer, mutfak dolabı, koltuk (2’ lİ), TV, buzdolabı, çamaşır makinesi, kombi, doğalgazlı ocak, elektrikli davlumbaz, mutfak masası, banyo – wc (banyo dolabı, duşkabin, klozet, havlupan), halı, laminat parke ve kişi sayısına göre yatak (tekli ve bazalı), çalışma masası, sandalye, elbise dolabı bulunmaktadır. Uydu anten ile tüm yerli kanallar seyredilmektedir. Dairelerimizde sınırsız kablosuz internet bulunmaktadır.

 

SICAK VE RAHAT Her dairelerimizde bir balkon, bir mutfak, banyo - WC ve sosyal kullanım alanı ile 2 adet oda misafirlerimizin hizmetine sunulmaktadır. Öğrencilerimizin en önemli ihtiyaçlarından biri olan sıcak su 24 saat hizmet vermektedir. Isınma sistemi kombili olduğundan ısınma tamamı ile öğrencilerimizin istek ve arzularına bırakılmıştır. Misafirlerimiz apart tarzı ile değil, sütüdio daire rahatlığı ile istedikleri saatte misafirlerini kabul edebilecekleri bir ortamda, ev rahatlığı ve huzuru ile yaşayacaklardır.

 

YÖNETİM Yönetim anlayışımız, Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimsemek, standardın sürekliliğini sağlamak öğrencilerimizin memnuniyetini sürekli kılmak, kurumumuzun saygınlığını ve güvenirliliğini artırmaktır. Verilen hizmetlerin yeterliliğini ve gelişimini güvence altına almaktır. Memnuniyete odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede konaklama sağlamak, hizmet sunumları yaparken, kültürel ve sosyal alanlarda düzenlenecek etkinlikler, öğrencilerimizin iç huzuruna katkıda bulunmak politikamızdandır.

 

Kalite politikamız, -Kaliteyi yaşam biçimi olarak benimseyerek, sürekliliğini sağlamak ve iyileştirmek. -Öğrenci veli ve çalışanlarımızın memnuniyetini sağlamak. Apartın saygınlığını ve güvenirliliğini artırmak. -Verilen hizmetlerin gelişimini ve sürekliliğini güvence altına almak. -Başarıya odaklanmış kadromuz sayesinde yüksek kalitede apart hizmeti vermektir.

Bu Sayfayı Paylaş:
erbey@erbeyapart.com • www.erbeyapart.com